Elk semester lopen er studenten stage bij Ctac. Deze studenten versterken ons op verschillende afdelingen, zoals Cloud Services, Unified Commerce, Cybersecurity, HR en Marketing. Patrick, Martijn, Arne en Lotte lopen stage bij Ctac. Benieuwd hoe zij het ervaren?
Ik ben Patrick van den Udenhout, 25 jaar oud en kom uit Tilburg. Ik studeer Human Resource Management op Fontys Tilburg. Ik loop mee op de HR-afdeling en volg hier 20 weken een meewerk stage waar ik alle facetten van HR tegenkom. Zo werk ik mee aan het ontwikkelen van trainingen, verwerk ik aanvragen in Xurrent die arbeid gerelateerd zijn en kan ik meelopen met de werving en selectie. Echt van alles dat HR gerelateerd is komt bij mij voorbij!
Martijn Koreman, 21 jaar. Studeer HBO-ICT aan Fontys in Tilburg, met focus op Cybersecurity. Mijn stage is ongeveer 4-5 maanden bij het Cybersecurityteam. Ik doe een meewerkstage waarbij ik een security baseline ga opzetten om het beveiligen van Microsoft 365 omgevingen makkelijker te maken en er een richtlijn voor te hebben. Hierbij komt dus kijken dat ik moet weten hoe Microsoft 365 werkt, welke instellingen zijn er mogelijk, wat is het effect van die instellingen, en welke instellingen Ctac aan kan raden voor de beveiliging (en vooral ook waarom).
Arne, 22 jaar, Den Bosch. Ik studeer Business Innovation aan de Avans in Den Bosch. Mijn stage duurt 5 maanden, ik doe deze stage vanaf de marketingafdeling. Mijn stage is een afstudeerstage, mijn onderzoek heeft te maken met een innovatie bedenken om de samenwerking tussen de deelnemingen van de Ctac Group te bevorderen. Het is geen meewerkstage, dus ik steek al mijn tijd in het doen van onderzoek.
Mijn naam is Lotte Hugers, ik ben 19 jaar oud en zit in het derde jaar van de opleiding Marketing en Communicatie. Dit is mijn laatste jaar op het mbo aan De Rooi Pannen in Tilburg. Op dit moment loop ik stage op de marketingafdeling van Ctac. Mijn stage duurt zes maanden en het is een meewerkstage, wat betekent dat ik vooral heel veel nieuwe en toffe dingen mag leren en een kijkje mag nemen hoe het er in de praktijk aan toe gaat.
✔️ EEN FELXIBELE WERKOMGEVING ✔️ ZOMERBBQ, KERSTBORREL EN PUPQUIZ
Patrick: Stagelopen bij Ctac is tot nu toe erg prettig en leerzaam! Het was even wennen om dagelijks op een kantoor te komen, maar ik ben vriendelijk ontvangen en ik word goed begeleid.
Martijn: Ik vind het stagelopen bij Ctac leuk en fijn omdat ik op mijn eigen manier en aan mijn eigen project kan werken op mijn eigen tempo, ik vind het zelf fijn om alleen te kunnen werken aan iets en me er volledig op te kunnen focussen.
Arne: Stagelopen bij Ctac is erg leuk, en voor mij ook heel uitdagend. Voor ik hier kwam had ik echt 0 verstand van IT, maar dat was geen enkel probleem. Iedereen is erg behulpzaam, en ze leggen het je graag uit.
Lotte: In het begin was het even wennen. Ctac is een groot bedrijf, met veel nieuwe mensen, en ik had zelf nog geen verstand van IT. Gelukkig wende dat allemaal snel. Ik vind het ontzettend leuk om stage te lopen bij Ctac. Ik krijg leuke en afwisselende opdrachten, mag mee naar events, help bij het organiseren van events en ik leer nieuwe programma’s waar Ctac mee werkt.
Bekijk nu onze stage vacatures!
Ben jij een Hbo-student met een passie voor marketing en communicatie? Ben je op zoek naar een uitdagende meewerkstage waarin je echt impact kunt maken?...
Patrick: Het is een open sfeer waar ik mezelf kan zijn en de kans krijg mij te verdiepen in mijn interesses! Er wordt hier hard gewerkt maar er is ook zeker ruimte voor gezelligheid wat het werk leuk houdt. Iedereen gaat top met elkaar om!
Martijn: Ik vind de sfeer best fijn, vooral omdat ik met een redelijk klein team werk, iedereen in het team is makkelijk bereikbaar en mij bereid te helpen, dat waardeer ik enorm.
Arne: De sfeer zou ik omschrijven als gemoedelijk. Er liggen hele korte lijntjes en er is eigenlijk haast geen hiërarchie voelbaar in de organisatie. Iedereen is daarnaast bereid om je te helpen als je ze benadert.
Lotte: De sfeer binnen Ctac is prettig en open. Iedereen is gemotiveerd, en collega’s staan altijd klaar om te helpen. Je kunt met elke vraag terecht bij je team of andere afdelingen niets is te veel gevraagd.
Patrick: " Een groot IT-bedrijf zag ik mezelf niet zo snel heen gaan. Mijn interesses liggen ook bij het persoonlijk coachen. Toch leek het me heel interessant om stage te lopen bij een organisatie die met veel personeel werkt, een grote HR-afdeling heeft en waar veel verschillende vraagstukken voorbijkomen."
Martijn: "Ik loop stage bij Ctac omdat het eerlijk gezegd mijn laatste kans was op een stage voor dit semester (die ik zelf gevonden had en zelf enthousiast over ben). Ik heb verder geen specifieke reden waarom ik Ctac gekozen heb, de vacature kwam op mijn pad en ik heb een poging gewaagd."
Arne: "Ik loop stage bij Ctac omdat ik een uitdaging zocht en graag impact wil maken met mijn opdracht, en daar heeft mijn opdrachtgever mij de kans voor gegeven met een flinke opdracht.''
Lotte: "Toen ik op zoek was naar een stageplek, ben ik wat gaan rondvragen in mijn omgeving en kwam ik al snel uit bij mijn oom Barry Hugers. Hij werkt bij Ctac en gaf aan dat Ctac een leuke en leerzame plek is om stage te lopen. Dat sprak me meteen aan, en zo ben ik hier terechtgekomen."
Even je hoofd leegmaken tijdens werk of in de pauze? Dat kan in de "CTACHILL ZONE"
Met mooi weer lunchen we standaard buiten op ons favoriete balkon.
Patrick: Ik ben dol op rustige deep housemuziek. Het werkt lekker op de achtergrond en de diepe bass geeft mij energie! On My Mind van DJ Poolboi en DJ Sagol heb ik toch wel het vaakst geluisterd.
Martijn: Ik denk dat het lied dat ik het meest geluisterd heb wel Hardwell & Armin van Buuren - Follow The Light is, aangezien het mijn favoriete Dj’s bevat en het geeft me gelijk goede energie.
Arne: Ik moet eerlijk bekennen dat ik niet zo heel vaak muziek aanheb tijdens mijn stage, maar als ik dan toch iets aanzet is het vaak Liefdesliedjes, van de Jazzpolitie.
Lotte: Ik luister meestal mijn house-playlist tijdens stage, dus het is lastig om één specifiek liedje te noemen. Maar als ik er toch eentje zou moeten kiezen, is het wel Say What.
Patrick: Ik heb best veel last van hoogtevrees… Maar ik zou toch nog eens graag outdoor willen sportklimmen. Misschien slim om te beginnen met Via Ferrata voordat ik dat doe.
Martijn: Iets wat ik niet durf maar vooral wil doen is boulderen omdat ik vrienden heb die dat doen. Ik heb het geprobeerd maar ik durf het toch niet helemaal en sta dan ook oncomfortabel op de muur als ik meega. Ik wil dit omdat het zelfvertrouwen geeft, naast dat het gezellig is om met vrienden wat te doen.
Arne: Ik durf niet te rodelen, maar het zou me wel een hele vette ervaring lijken.
Lotte: Een presentatie geven aan een grote groep mensen die ik niet tot amper ken.
Young Professionals is de werkgroep voor ambitieuze collega’s tot 33 jaar. Een energiek netwerk waar jong talent zich persoonlijk én professioneel kan ontwikkelen. Denk aan inspirerende events, sparren met andere young pro’s en bouwen aan je toekomst binnen Ctac Group. Zo gaan we dit jaar met de Young Professionals naar het TAPT Festival en hebben we maandelijks een koffiemomentje even bijpraten, verbinden en lachen.